پاسخ GitHub به نامه ی اعتراض آمیز توسعه دهندگان، منتظر اتفاقات خوب باشید!

پاسخ GitHub به نامه ی اعتراض آمیز توسعه دهندگان، منتظر اتفاقات خوب باشید!

چندی پیش توسعه دهندگان در اعتراض به عملکرد گیت هاب نامه ای اعتراض آمیز برای این سرویس محبوب نوشته بودند. اکنون GitHub پاسخی به این اعتراض ها منتشر کرده و قول داده است تا مشکلات به زودی برطرف شوند. برای اطلاع از جزییات این نامه، با سکان آکادمی همراه باشید.

پیش از این که به جزئیات نامه ی مدیران گیت هاب توجه کنیم، بد نیست با نوع اعتراض های توسعه دهندگان نیز آشنا شویم. برای این منظور، توصیه می کنیم به مقاله ی شکایت توسعه دهندگان ناراضی از عدم توجه گیت هاب به نیازهایشان نیز مراجعه نمایید. به طور خلاصه، نامه ی توسعه دهندگان در خصوص نگرانی های برخی از اعضای کامیونیتی درباره ی عملکرد GitHub بود. توسعه دهندگانی که احساس می کردند صدایشان به گوش GitHub نمی رسد و بهبودی در عملکرد این پلتفرم برای پاسخگویی به نیازهای کاربران صورت نمی گیرد. و اما پاسخ GitHub به توسعه دهندگان:

ما صحبت های شما را شنیدیم و از این بابت متاسفیم. ما برای پاسخگویی به نامه ی شما و عکس العمل نسبت به ناامیدی هایتان، کند عمل کردیم. ما برای حل این مشکلات به سختی مشغول کار هستیم. در چند هفته ی آینده بسیاری از مشکلاتی که شما در نامه ی خود به آن اعتراض کرده بودید، رفع خواهند شد.

اما این کار متوقف نخواهد شد. ما به بررسی مشکلات ادامه خواهیم داد و با افزودن امکانات جدید و پاسخ به بازخوردها، روند رو به رشد خود را ادامه خواهیم داد.

در چند سال اخیر گیت هاب توجه چندانی به این مشکلات نمی کرد و این یک اشتباه محض بود. ولی ما همواره به مشکلات شما و کامیونیتی هایتان فکر می کردیم. اما به هر حال درباره ی آن اطلاع رسانی نکرده بودیم. بنابراین، از این به بعد علاوه بر بهبود و حل مشکلات درباره ی عملکردمان به شما گزارش خواهیم داد. قصد داریم که از این به بعد ایده ها و مشکلات شما را که از طریق بازخوردهای به اشتراک گذاشته شده به اطلاع ما می رسانید، به طور منظم مورد بررسی قرار دهیم.

هفته ی آینده با هم در ارتباط خواهیم بود. از اینکه پاسخ نامه ی شما با تاخیر همراه بود متاسفیم و بابت همه چیز از شما سپاسگزاریم.

ارادتمند
گیت هاب

این شرکت نه تنها تصمیم گرفته که مشکلات را رفع کند بلکه قول داده تا سوپرایزهایی برای توسعه دهندگان داشته باشد. باید دید که GitHub برای آینده چه برنامه هایی در سر دارد. شما چه فکر می کنید؟ آیا مدیران گیت هاب می توانند این تهدید را به یک فرصت برای ارتقاء سرویس های خود مبدل سازند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon