همکاری موتور جست و جوی داک داک گو با یاهو

همکاری موتور جست و جوی داک داک گو با یاهو

وب سایت شرکت داک داک گو (DuckDuckGo) اخیراً اطلاعاتی در مورد همکاری اش با شرکت یاهو (Yahoo) منتشر کرده است. این شرکت هدف خود از همکاری با یاهو را کمک به افزایش رضایت مشتریان در هنگام جست و جو (تجربه جست و جو یا همان Search Experience) اعلام کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

برای این که درک بهتری نسبت به موتور جستجوی DuckDuckGo داشته باشید، توصیه می کنیم پیش از خواندن ادامه ی مطلب، به مقاله ی ۱۰ دلیل برای استفاده از موتور جستجوی DuckDuckGo مراجعه نمایید. طبق آن چه داک داک گو می گوید، این شرکت طبق مقررات و سیاست های حفظ حریم خصوصی، اطلاعات شخصی کاربرانش را در اختیار هیچ کدام از شرکایش، که اکنون شامل یاهو هم می شوند، قرار نمی دهد. البته یاهو هم قوانین حفظ حریم خصوصی مشابهی را به کار گرفته است تا همه چیز کاملاً روشن و بدون ابهام باشد. داک داک گو در پستی که در وب سایتش منتشر کرده در مورد همکاری خود با یاهو چنین می گوید:

ما خوشحالیم با شرکتی همکاری می کنیم که علاقه مند است با ما همکاری داشته باشد و البته از حریم خصوصی مشتری ها هم حفاظت کند.

داک داک گو علاوه بر استفاده از تکنولوژی های خلق شده توسط یاهو، می تواند با کمک این شرکت به ویژگی هایی که مدت ها به دنبال آن بوده است، دسترسی پیدا کند. ظاهراً مدت زیادی است که مخاطبان داک داک گو از این شرکت درخواست اضافه کردن برخی ویژگی ها مانند فیلتر کردن نتایج بر اساس تاریخ (روز، هفته و ماه) و نمایش لینک های سایت برای دسترسی سریع به زیربخش های یک سایت (Subsection) را مطرح کرده اند. فرآیند اضافه کردن این ویژگی هم اکنون در حال تکمیل است ولی نسخه کامل و کاربردی آن هنوز در دسترس قرار نگرفته است.

به طور کلی، داک داک گو اعلام کرده که برای دست یابی به ویژگی های جدیدتر در کنار حفظ اصول، قوانین و شرایط تعیین شده برای حفظ حریم خصوصی، همکاری با یاهو را آغاز کرده است و این مشارکت می تواند به منزله ی زنگ خطری برای موتورهای جستجوی مطرح تری همچون بینگ و گوگل باشد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon