همکاری شرکت های IBM و Box برای فروش سرویس‌های ابری

همکاری شرکت های IBM و Box برای فروش سرویس‌های ابری

این دو شرکت اعلام کرده اند که فناوری هایشان را ادغام کرده و به طور مشترک به فروش محصولات و خدماتشان ادامه می دهند. یکی از اهداف اتحاد بین این دو شرکت، گسترش خدمات جدید برای کسب و کارهای متعددی چون مراقبت های پزشکی، اقتصاد، حقوق و تحقیقات علمی است که به طور روز افزون به سرویس های ابری برای نگهداری و کنترل اطلاعات نیاز دارند. شرکت Box به سرویس های  مدیریت محتوای سازمانی IBM می پیوندد و از سرویس Big Blue’s Watson Analytics برای اطلاع کسب کردن از محتوای آپلود شده در مراکز نگهداری داده اش استفاده می کند. این شرکت همچنین قابلیت هایش را به سرویس ایمیل IBM موسوم به Verse و شبکه اجتماعی Connections اضافه خواهد کرد.

به علاوه مشتری های شرکت Box می توانند محتوایشان را در دیتاسنترهای ابری IBM در سراسر جهان با امنیت و سرعت بیشتر و دامنه ی وسیع تری نگه داری کنند. این خبر خوبی برای شرکت هایی است که نیاز دارند تا اطلاعاتشان را برای پیروی از قوانین حقوقی منطقه ای در کشور دیگری نگه داری کنند.

علاوه بر این، Box فناوری های امنیتی IBM را به منظور ارائه ی خدماتش نظیر تشخیص تهدیدهای امنیتی، مدیریت دستگاه های تلفن همراه و حفاظت از هویت با خدمات ذخیره سازی سازمانی اش ادغام می کند. همچنین IBM به توسعه دهندگان سازمانی اجازه می دهد تا رابط برنامه نویسی نرم افزار Box را با پلتفرم Bluemix این شرکت ادغام کنند و این امر به آنها کمک می کند تا اپلیکیشن های موبایل و تحت وب قوی تری تولید کنند.

Box اخیراً برای ارائه ی خدمات ذخیره سازی ابری خود با Microsoft نیز همکاری هایی داشته است. این همکاری جدید شرکت باکس، نقطه عطفی در مسیر حرکت Box به سوی پیشرفت است که با خدمات ذخیره سازی ابری آغاز شده و به سوی فضای خدمات سازمانی در حال توسعه و گسترش است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon