نقشه ی تکان دهنده ی Anonymous برای به سخره گرفتن داعش در رسانه های آنلاین

نقشه ی تکان دهنده ی Anonymous برای به سخره گرفتن داعش در رسانه های آنلاین

گروه آنانیموس در حال برنامه ریزی برای بزرگداشت روز 11 دسامبر به عنوان "روز خشم بر علیه داعش" است. این گروه هکتویسیت تصمیم دارد تا اکانت های توییتر متعلق به داعش را با عکس هایی از تروریست های به هلاکت رسیده ی داعش پر کند. برای اطلاع از جزییات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

گروه هکتیویست Anonymous (آنانیموس) از شیوه ی جدیدش برای به سخره گرفتن داعش، پرده برداشت. این گروه در گذشته عهد کرده بود که گروه های تروریستی را نابود کند و در همین راستا اعلام کرده است که به دنبال گرامی داشت روز 11 دسامبر به عنوان روز خشم بر علیه داعش است. گروه آنانیموس قصد دارد که در روز 11 دسامبر، اکانت های توییتر متعلق به داعش را با عکس های اجساد تروریست ها پر کند. این اقدام آنانیموس، در ادامه ی تلاش های این گروه در پاسخ به حملات تروریستی پاریس است. این گروه هکتویسیت به حامیان خود اعلام کرده است که با انتشار تصاویر تکان دهنده از تروریست های به هلاکت رسیده ی داعشی، این دولت تروریستی و حامیانش را به استهزا خواهد گرفت. آنانیموس همچنین از حامیان خود درخواست کرده است که این تصاویر مخوف را در روز خشم بر علیه داعش، در شهر های خود و در اماکن عمومی پخش کنند.

روز یازده دسامبر در وب سایت های مرتبط با Anonymous، به عنوان روز خشم در نظر گرفته شده است. Mirror.co.uk یکی از وب سایت های حامی آنانیموس نوشته است "شاید تعجب کنید که چرا ما به دنبال ارسال پست های تحریک آمیز علیه داعش هستیم و برای این نمایش، برنامه ریزی می کنیم." یکی از وب سایت های متعلق به آنانیموس در حالی که اعضای داعش را احمق خطاب کرد، این طور نوشت که "ما به آن ها نشان خواهیم داد که نمی ترسیم و در ترسمان پنهان نمی شویم، ما در اکثریت هستیم و با این قدرت زیاد در تعداد، می توانیم یک تفاوت واقعی ایجاد کنیم. آن ها را به سخره می گیریم چون احمق هستند."

به نظر شما آیا این اقدام گروه آنانیموس می تواند تاثیر مثبتی در اذهان دولت مردان کشورهای قدرتمند به منظور مقابله ی جدی تر بر علیه دولت غیر اسلامی داعش ایجاد کند یا خیر؟ نظرتان را درباره ی این روز خشم بر علیه داعش با کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon