ملحق شدن گرافیست سابق اپل Susan Kare به عنوان مدیر طراحی محصول به Pinterest

ملحق شدن گرافیست سابق اپل Susan Kare به عنوان مدیر طراحی محصول به Pinterest

اگر شما مشتری دائمی و قدیمی محصولات کمپانی مک بوده اید یا آشنایی و ارتباطی با گرافیک و طراحی کامپیوتری داشته باشید، احتمالاً نام Susan Kare به گوش شما خورده است. او خالق آیکون های اولیه مکینتاش مانند Lasso، Grabber و Paint Bucket و هم چنین سبک حروف سیستم عامل هایی نظیر Chicago که برای آیپاد هم استفاده می شد است. خبرهای جدید حاکی از پیوستن او به شرکت Pinterest است. برای آگاهی از جزئیات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

به تازگی Pinterest خبر داده است که خانم Kare به عنوان یکی از مدیران طراحی محصول به تیم هنری این شرکت ملحق خواهد شد. این هنرمند در این سمت به صورت دائمی و تمام وقت به عنوان یکی از کسانی که مسئولیت طراحی رابط کاربری و طراحی محصول وب سایت و اپلیکیشن های Pinterest را دارند فعالیت خواهد کرد.

خانم Kare با مدرک پی اچ دی هنرهای زیبا از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد. در 1982 در شرکت اپل، وی به عنوان پشتیبان و مسئول فونت های مک، آیکون ها و اجزای رابط گرافیکی آن فعالیت می کرد. در 1986 او با سمت مدیر هنری به شرکت NeXT استیو جابز ملحق شد. حال پس از چند سال تجربه کاری موفق، وی تحت سرپرستی Bob Baxley مدیر طراحی محصول که خود از کسانی است که در شرکت اپل رشد یافته اند، در شرکت پینترست کار خواهد کرد.

در سال 1989 خانم  Kare مؤسسه ی خود را با نام مؤسسه ی طراحی سوزان کاره تأسیس کرد، که در آن هزاران آیکون را برای مشتریان خود طراحی کرد که از آن جمله می توان به کارت های بازی ورق برای مایکروسافت و هدایای مجازی فیس بوک اشاره کرد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon