مسنجر بات فیسبوکی اوباما، هم اکنون به صورت اپن سورس در گیت هاب موجود است

مسنجر بات فیسبوکی اوباما، هم اکنون به صورت اپن سورس در گیت هاب موجود است

کاخ سفید، مسنجر بات فیسبوکی خود را در ماه آگوست به صورت «اپن سورس» در اختیار عموم قرار داد. این به اصطلاح «چت بات» که پیام های ارسال شده را از طرف آقای باراک اوباما دریافت می کند، توسط سیستم مدیریت محتوای دروپال ساخته شده است و هم اکنون برای دانلود در گیت هاب کاخ سفید موجود است. برای آشنایی بیشتر با این Messenger Bot، با سکان آکادمی همراه باشید. 

مسنجر بات پریزیدنت باراک اوباما در آگوست راه اندازی شد. این بات برای تعامل با افراد و دریافت پیام های آن ها از طرف آقای اوباما ساخته شده است و به عنوان سرویس چت بات صفحه ی فیسبوک کاخ سفید در دسترس عموم قرار گرفته است؛ به عبارت دیگر، این پیام ها همانند نامه های کاغذی هستند که آقای اوباما هر روز می خواند. 

کاخ سفید برای این که در ماموریتی موسوم به «دیدار مردم در جایی که هستند» قدمی فراتر بر دارد، اعلام کرد که ماژول دروپال برای مسنجر بات آقای اوباما را اپن سورس کرده با این امید که سایر دولت ها و برنامه نویس ها از این فناوری استفاده بیشتری ببرند. در همین راستا، جیسون گلدمن -مدیر ارشد دیجیتال کاخ سفید- طی یک بلاگ پست گفت:

ما یک ماژول دروپال را همراه با مراحل آسان  و کد بویلر پلیت (Boiler Plate) اپن سورس کرده ایم؛ این به برنامه نویسان دروپال ۸، امکان راه اندازی سریع یک مسنجر بات فیسبوکی را می دهد. همچنین چند خط توضیحات در ریپازیتوری مان را به شرح دادن رویکردمان برای آینده ی کدنویسی و تشویق اعضای جامعه ی برنامه نویسی جهت همکاری، اختصاص داده ایم.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon