مدیر عامل توییتر Jack Dorsey یک سوم از سهام خود را به کارکنانش خواهد داد!

مدیر عامل توییتر Jack Dorsey یک سوم از سهام خود را به کارکنانش خواهد داد!

آقای جک دورسی -مدیر عامل توییتر- در حرکتی جالب به قصد تقویت روحیه کارکنانش، یک سوم از سهام شرکت خود را به کارکنان خواهد داد. دورسی این موضوع را به صورت زنده و در دیدار با کارکنان، توییت کرد. یک سوم از سهام دورسی در شرکت توییتر معادل 1 درصد سهام مالکیت، به ارزش تقریبی 214 میلیون دلار است. با سکان آکادمی همراه باشید تا توییت های آقای دورسی در ارتباط با این موضوع در 23 اکتبر 2015 را در اختیار شما قرار دهیم.

یک سوم از سهام توییتر خود را که دقیقا معادل 1% از شرکت است، به کارکنان شرکت می دهم تا به صورت مستقیم در میان مردم سرمایه گذاری کنم. من ترجیح می دهم تا بخش کوچکی از یک چیز بزرگ باشم تا بخش بزرگی از یک چیز کوچک. من مطمئن هستم که می توانیم توییتر را بزرگ کنیم.

مدیر عاملی توییتر که پس از مدتی غیبت، به تازگی دوباره به عنوان مدیر عامل منصوب شده است، روزهای پر مشغله ای را پشت سر گذاشته است. در 13 اکتبر، دورسی از برکناری بیش از 8 درصد کارکنان در تلاش برای بازسازی این شرکت خبر داد. در همان هفته، توییر دومین کنفرانس توسعه خود را برگزار کرد و در همان جا تعدادی از ابزارهای جدید را ارائه کرد.

بذل و بخشش سهام توسط دورسی بی سابقه نیست. او به عنوان مدیر عامل شرکت Square، قبلا بیش از 15 میلیون سهم را به این شرکت و به شرکت Start Small Foundation بازگردانده بود. دورسی همچنین اعلام کرده است که 40 میلیون سهام دیگر را به بنیادی که در کارآفرینی و کسب و کارهای خلاقانه کوچک سرمایه گذاری می کند تقدیم خواهد کرد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon