مجرم بدشانسی که قصد تخریب هواپیمای شخصی پل آلن -یکی از بنیانگذارن مایکروسافت- را داشت دستگیر شد

مجرم بدشانسی که قصد تخریب هواپیمای شخصی پل آلن -یکی از بنیانگذارن مایکروسافت- را داشت دستگیر شد

مجرم بدشانس واشنگتنی توسط پلیس دستگیر شد. اتهام وی حمله و وارد کردن خسارت به یک هواپیمای آموزش نظامی در فرودگاه واشنگتن بوده است. این مرد در اظهارات خود اعلام کرده است که تصور می کرده هواپیما متعلق به یکی از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت -آقای پل آلن- است و به همین دلیل به هواپیما حمله کرده و آن را تخریب نموده است. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

از قضا، این هواپیما یک هواپیمای نظامی آموزشی بوده و هیچ ارتباطی با آقای پل آلن نداشته است و مجرم بدشانس به یک هواپیمای نظامی حمله کرده است. وقتی پلیس درمورد علت چنین اقدامی از مجرم سئوال کرد، او پاسخ داد که تصور می کرده آلن قانون فدرال را نقض کرده و یک هواپیماهای نظامی در اختیار داشته است و به همین دلیل به هواپیما خسارت وارد کرده است. جالب است بدانیم که اشتباه جبران‌ناپذیر مجرم واشنگتنی، 30 هزار دلار خسارت به هواپیمای آموزش نظامی وارد کرد.

لازم به ذکر است این حادثه در فرودگاه شهری آرلینگتون پس از نیمه شب دوم فوریه رخ داده است. پلیس متوجه حضور مجرم شده و قطعات شکسته هواپیما و ابزار تخریب را پیدا کرده است. پلیس اعلام کرد این هواپیما یک جت درنیر آلفا بوده که برای آموزش هوانوردی مورد استفاده قرار می گیرد.

پل گاردنر آلن متولد 21 ژانویه 1953 در شهر سیاتل ایالت واشنگتن و یکی از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت است که به کمک بیل گیتس، مایکروسافت را در سال 1975 در شهرآلبوکرکی در ایالت نیومکزیکو تاسیس کردند. پل آلن که هم‌اکنون یکی از مدیران شرکت مایکروسافت است، در شهر مرسرآیلند ایالت واشنگتن زندگی می‌کند. دارایی او در ماه می سال 2015 میلادی 17.6 میلیارد دلار برآورد شده است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon