فناوری پوشیدنی جدید گوگل، به یاری پزشکان می آید

فناوری پوشیدنی جدید گوگل، به یاری پزشکان می آید

گوگل به دنبال متحول کردن دنیای پزشکی است. این فناوری جدید گوگل به پزشکان کمک می کند تا وضعیت بیماران را حتی زمانی که از بیمارستان دور هستند بررسی کنند. طبق آخرین گزارشات، این فناوری یک مچ بند مجهز به سنسورهایی است که جزییاتی را درباره ی وضعیت بیماران، حتی زمانی که در بیمارستان نیستند، در اختیار پزشکان می گذارد. برای آشنایی بیشتر با این گجت پزشکی، با سکان آکادمی همراه باشید.

این دیوایس می تواند مواردی نظیر ضربان قلب، نبض، دمای بدن و عوامل محیطی مانند قرار گرفتن در معرض نور و میزان شلوغی محیط را اندازه گیری کند.Andy Conrad مدیر بخش علوم زیستی گوگل، در گفتگو با Bloomberg اظهار داشت: "هدف ما از ساخت این وسیله کمک به بیماران و تست های پزشکی است."

گوگل با طراحی این دیوایس، این امکان را فراهم کرده است که وضعیت بیماران، حتی زمانی که دور از محیط های کنترل شده ی بیمارستانی قرار دارند، بررسی شود. بیماران با استفاده از این دیوایس و ادامه دادن روند عادی زندگی، اطلاعات پزشکی مهم را بدون این که به پزشک خود مراجعه کنند برای آنها ارسال خواهند کرد. آقای اندی کورناد معتقد است که "این وسیله چیزی فراتر از حس کنجکاوی است" و پیش بینی می کند که در ۲۰ الی ۳۰ سال آینده پزشکان این وسیله را برای همه ی بیماران خود تجویز خواهند کرد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon