فروش DNA چت‌بات توسط یکی از کمپانی‌های باسابقه در حوزۀ AI

فروش DNA چت‌بات توسط یکی از کمپانی‌های باسابقه در حوزۀ AI

Next IT یکی از شرکت‌های بزرگ و پیشرو در حوزۀ چت‌بات است که در حال حاضر اقدام به گشودن لابراتوارهای خود به صورت تجاری و تبلیغاتی بر روی کسب‌و‌کارها کرده است تا آنها نیز بتوانند چت‌بات‌های اختصاصی خود را طراحی و روانهٔ بازار کنند.

به گفتۀ این شرکت، اقدام آنها یکی از بزرگ‌ترین ریپازیتوری‌ها و منابع در دسترس AI در بخش چت‌بات‌ها را در اختیار کسب‌و‌کارها قرار می‌دهد؛ همچنین چنینی اقدامی نشان‌دهندۀ این است که تقاضا برای چت‌بات‌هایی که مکالمه را درک می‌کنند رو به رشد است. Jen Snell معاون ارشد شرکت Next IT در این‌ باره به وب‌سایت TNW گفت:

ما زمان زیادی تو این حوزه بودیم و لایبرری‌های این نوع هوش مصنوعی رو توسعه می‌دادیم و الان هم داریم این راه‌حل فول‌استک رو ارائه می‌دیم که واقعاً عالیه. ما می‌خواهیم سرویس‌هایی که الان خودمون انجام می‌دیم رو در ادامه به دیگر کسب‌وکارها ارائه بدیم. از طرفی ما خیلی مشتاق و هیجان‌زده بودیم تا کارهایی که انجام دادیم رو رونمایی کنیم و جامع‌ترین مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی که برای بات دولوپرها در دسترس هست رو ارائه بدیم.

این تغییر استراتژی در شرکت Next IT هرگز به این معنا نیست که هوش‌ مصنوعی رو به افول گذاشته و آنها فقط قصد ایجاد یک جریان درآمدی جدید برای خود را دارند؛ در واقع، قضیه کاملاً برعکس است و امروزه تحقیقات در زمینۀ هوش مصنوعی به بلوغ خود رسیده است و روز به روز شاهد سرمایه‌گذاری بیشتری در این زمینه هستیم.

شرکت Next IT با این اقدام خود درصدد است تا علاوه بر پیاده‌سازی ایده‌ها و کانسپت‌های جدید و پیچیده و ساخت هر نوع چت‌باتی برای مشتریان‌شان، از این پس منابعش را در اختیار دیگر شرکت‌ها قرار دهد تا آنها هم بتوانند چت‌بات‌های خود را بسازند و از این طریق ارزش‌آفرینی کنند.

متخصصان پیش‌بینی می‌کنند که 95٪ تعاملاتی که در بیزینس‌مدل‌های B2C وجود دارد، تا سال 2025 توسط هوش‌مصنوعی مدیریت خواهند شد و این در حالی است که اگر راه‌حل‌های اثبات شده و مطمئنی برای این کار وجود نداشته باشد، بدون شک کسب‌وکارها با مشکلاتی جدی مواجه خواهند شد!

آنچه مسلم است اینکه شاید یک روبات خوب از یک کارمند بد بهتر باشد، اما به طور حتم یک کارمند بد از یک روبات بد به مراتب بهتر است! دیدگاه شما چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon