عرضهٔ پسوند دامین health. برای فعالان صنعت پزشکی

عرضهٔ پسوند دامین health. برای فعالان صنعت پزشکی

شرکت رجیستری دامین dotHealth به‌تازگی رسماً دامین health. را برای وب‌سایت‌های پزشکی منتشر کرده است؛ پسوند دامین health. درست مثل com. یا سایر پسوندهای سطح بالا کار می‌کند، هرچند سایت‌های پزشکی تنها پس از قانونی شناخته شدن به‌عنوان عضوی معتبر از صنعت پزشکی، قادر به ثبت‌نام هستند!

برخی از بزرگ‌ترین برندها در صنعت پزشکی و تکنولوژی مانند Pfizer و Google برای گرفتن دامین health. ثبت‌نام کرده‌اند؛ مدیرعامل dotHealth -خوزه ایگناسیو راسکو- در این‌باره گفت:

درحالی‌که صنعت آموزش و پرورش دامین edu. و سازمان‌ها دامین org. را دارند، هیچ‌وقت سایت شناخته شده‌ای وجود نداشته تا مردم بتونن به‌صورت آنلاین اطلاعات متمرکز و معتبر پزشکی رو جستجو کنن؛ جالب است بدانید جستجوی اطلاعات پزشکی سومین فعالیت رایج آنلاین هست، بنابراین ما مشتاقیم تا این مشکل رو  با ارائهٔ دامنهٔ health. به‌عنوان خانه‌ای امن برای اطلاعات آنلاین حوزهٔ پزشکی و سلامت داشته باشیم.

هدف از ایجاد این نام دامنهٔ جدید این است که هنگام جستجوی آنلاین اطلاعات دربارهٔ مراقبت‌های بهداشتی به کاربران، این اطمینان به ایشان داده شود که وب‌سایت مدنظرشان قابل اطمینان است؛ تقریبا شبیه زمانی است که مردم به یک وب‌سایت gov. سر می‌زنند درحالی‌که انتظارات معقولی دارند که شخصی در دولت اطلاعات را در آن سایت سازمان‌دهی کند، فقط در این مورد متخصصین و پزشکان و امثالهم این کار را انجام خواهند داد.

در همین راستا، وب‌سایت LegitScript که متعلق به یک شرکت نظارتی اینترنتی است، مسئول اطمینان حاصل کردن است از این‌که سایت‌هایی که از این پسوند استفاده می‌کنند اطلاعات پزشکی معتبری را منتشر می‌کنند. با همکاری مابین شرکت‌های dotHealth و LegitScript و ارائهٔ یک پسوند دامنهٔ امن و مطمئن -health. - کاربران می‌توانند اطمینان بیشتری برای انجام تحقیقات آنلاین خود داشته باشند. درواقع، هنگامی که صحبت از مراقبت‌های بهداشتی به میان می‌آید، مسئلهٔ اعتماد به سورس خبری بسیار مهم است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon