طراحی اپلیکیشن اندرویدی Accomplish توسط یک نوجوان ۱۷ ساله اسرائیلی

طراحی اپلیکیشن اندرویدی Accomplish توسط یک نوجوان ۱۷ ساله اسرائیلی

اپلیکیشن های آندرویدی بسیاری برای مدیریت کارهای روزانه وجود دارند که از میان آنها می توان Wunderlist را نام برد که به دلیل داشتن رابط کاربری ساده و قدرتمند، مورد علاقه ی بسیاری از کاربران است. یکی دیگر از این اپلیکیشن ها Accomplish نام دارد که توسط یک نوجوان 17 ساله ی اسرائیلی طراحی شده است. این اپلیکیشن امکانی را فراهم می سازد تا کارهای روزانه ی خود را یادداشت کرده و به سادگی به تقویم تان انتقال دهید. پس از اینکه یک فهرست برنامه ریزی ایجاد کردید، خواهید توانست کارهای روزانه ی خود را از یک پنل کشویی به تایم لاین کشیده و رها کنید و مشخص کنید که برای انجام هر کار، چقدر زمان نیاز خواهد بود.

همچنین در این نرم افزار کاربردی یک تب کوچک وجود دارد که از آن می توانید برای تنظیم کردن هشدار یادآوری انجام امور استفاده کنید. طراحی هوشمندانه ی این اپلیکیشن تمام این فرآیند ها را به آسانی و به صورت کاملاً مصور انجام می دهد. از دیگر ویژگی های این اپ این است که با Google Calendar همگام سازی می شود و شما می توانید برنامه ی روزانه تان را با استفاده از تقویم گوگل نیز مشاهده کنید. این شیوه نسبت به عملکرد مبتنی بر فهرست اپلیکیشن Wunderlist برتری دارد چرا که بسیار ساده تر و سریع تر است.

البته Accomplish ویژگی های محدودی دارد، اپلیکیشن های همراه وب و دسکتاپ را در اختیار شما نمی گذارد و فهرست کارهای روزانه ی شما را با دیوایس های دیگر همگام سازی نمی کند (به جز آنهایی که به Google calendar دسترسی دارند)، همچنین این اپ اندرویدی به شما اجازه نمی دهد تا کارهای روزانه ی خود را فهرست وار تنظیم کنید یا به آن تگ اضافه کنید اما با این وجود می توانید برای هر کدام از کارهای شخصی تان رنگ مجزایی در نظر بگیرید. از این رو، این اپلیکیشن از سایر رقبای خود -در ترغیب کاربر به انجام کارها- موفق تر است و این همان چیزی است که برگ برنده ی این اپلیکیشن است.

استفاده از این اپ رایگان است اما شما با پرداخت 1 دلار، می توانید رنگ های بیشتری به آن اضافه کنید و از توسعه دهنده ی آن نیز حمایت کنید. برای دانلود به سایت رسمی این نرم افزار به آدرس accomplish-software.com مراجعه نمایید. اگر یک نوجوان ۱۷ ساله اسرائیلی توانسته اپلیکیشنی به این خوبی طراحی کند، مسلما نوجوانان با استعداد ایرانی هم خواهند توانست نبوغ خود را به کار گرفته،‌ کمی خلاقیت به به خرج دهند و با یادگیری مهارت های مرتبط با برنامه نویسی آندروید، وارد بازار کار شوند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon