شبکه اجتماعی توییتر به کمک کسب و کارها می‌آید!

شبکه اجتماعی توییتر به کمک کسب و کارها می‌آید!

توییتر به دنبال تغییرات بزرگی است تا خدمات و محصولات مختلف شرکت های تجاری را بهتر در معرض دید کاربران قرار دهد. مدیران این شرکت اعلام کرده اند که در حال آزمایش روی دو امکان جدید در این شبکه اجتماعی محبوب هستند که به کمک آن ها مشاغل، اماکن، خدمات و محصولات شرکت های مختلف به شکل به مراتب بهتری در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت.

اولین امکانی که توییتر به مشاغل داده است، در واقع صفحه (Page) یی است که شما می توانید اطلاعات بیشتری درباره ی محصول یا برند خاصی از آن طریق بیابید. کاری که این پیج می کند این است که تصاویر، توییت های مرتبط، قیمت ها و توضیحات مختصری را در اختیار شما می گذارد. شما همچنین قادر خواهید بود تا مستقیماً از طریق اپلیکیشن توییتر و یا از طریق سایت این شبکه اجتماعی، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

دومین ویژگی که کلکسیون ها (Collections) نامیده شده  است، مجموعه تصاویری از اماکن و محصولاتی را که مخاطبان یک برند به آن علاقمند اند  را جمع آوری می کند. از جمله اولین  اکانت هایی که این مجموعه را ایجاد کرده اند می توان به Nike , Game of thrones  و Target اشاره کرد.

هم از طریق اپلیکیشن های اندروید و آی او اس توییتر و هم از طریق سایت این شبکه اجتماعی، خواهید توانست در پروفایل هر برند کلکسیون های آن برند را نیز مشاهده کنید و این در حالی است که در نسخه ی iOS توییتر، شما قادرید تا کلکسیون ها را در طبقه بندی هایی که هنگام جستجو ظاهر می شوند نیز بیاید (اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که از نسخه های قدیمی اپلیکیشن توییتر استفاده می کنید، می بایست به یاد داشته باشید که برای نمایش این کلکسیون ها، باید اپلیکیشن خود را آپدیت نمایید.) اگرچه شروع این آزمایشات با تعداد کمی از برندها صورت گرفته، اما این احتمال وجود دارد که در آینده ای نه چندان دور شرکت های به مراتب بیشتری تمایل خود را برای حضور در این عرصه اعلام نمایند.

چندی پیش هم برخی رسانه ها  از پروژه ای موسوم به Project Lightning  خبر دادند که توییتر را به یک سرویس خبری تبدیل می کند تا حتی کسانی هم که حساب  کاربری در توییتر ندارند بتوانند از آن استفاده کنند و این رویکرد می تواند مسئله ی کاهش رشد تعداد کاربران این شبکه اجتماعی را بهبود بخشد. مدیران این شرکت همچنین خاطرنشان کرده اند که این قابلیت های جدید،  مقدمه ای بر مجموعه ای از امکانات است که در ماه های آینده خبرهای بیشتری درباره ی آن منتشر خواهد شد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon