شایعات پیرامون خرید 320 میلیون دلاری آدلام توسط مایکروسافت

شایعات پیرامون خرید 320 میلیون دلاری آدلام توسط مایکروسافت

شنیده ها حاکی از آن است که کمپانی مایکروسافت یک شرکت امنیت داده ی اسرائیلی به نام آدِلام (Adallom) را به قیمت 320 میلیون دلار خریداری کرده است. منبع انتشار این خبر دو نشریه ی تجاری اسرائیلی،  Calcalist  و Globes بوده اند. هم چنین بنا بر گزارشات منتشر شده، شرکت مایکروسافت قصد دارد که یک عملیات امنیت سایبری را در خاک اسرائیل آغاز کند.

آدلام روی تأمین امنیت داده های ذخیره شده تحت رایانش ابری تمرکز کرده است، و به نظر می رسد توجه خود را روی راه حل های سازمانی در جهت تولید محصولات مورد تقاضای مصرف کنندگان گذاشته است. آن طور که در وب سایت این شرکت آمده است:

برنامه های کاربردی حساس هم چون collaboration،  storage، CRM  وERP  به رایانش ابری منتقل می شوند و از طریق حافظه ی ابری قابل دستیابی خواهند بود. به این معنا که حجم مهمی از داده های سازمان شما در نهایت به حافظه ی ابری انتقال خواهد یافت. ما تأمین امنیت داده های شما را روی ابر تسهیل می کنیم. نرم افزار ما برای هر کاربری، روی هر دستگاه و در هر مکانی کار می کند. هیچ اثری روی تجربه ی کاربر ندارد و نیازی نیست که شما یک دانشمند در زمینه داده ها باشید تا خطرات و تهدیدات را درک کنید. این موضوع ثابت شده است که تا حد زیادی این محصول امنیت اثبات شده و غیر قابل نفوذ دارد.

وب سایت آدلام خبری را در مورد واگذاری مالکیت این شرکت اعلام نکرده است و باید منتظر توضیحات دو شرکت مایکروسافت و آدلام در این مورد بمانیم.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon