راهنمای تکمیل پروفایل و معرفی خود به عنوان منتور در سکان آکادمی

راهنمای تکمیل پروفایل و معرفی خود به عنوان منتور در سکان آکادمی

این امکان در اختیار کاربران سایت قرار گرفته تا علاوه بر نمایش اطلاعات فردی بیشتری از خود در پروفایل کاربری‌شان، به عنوان منتور نیز تجربیات خود را در اختیار سایر کاربران قرار دهند.

از این پس کاربران سکان آکادمی امکان این را خواهند داشت تا اطلاعات بیشتری از خود و سوابق‌ کاری‌شان در معرض دید سایرین قرار دهند که از آن جمله می‌توان به درج مهارت‌ها، سوابق تحصیلی، تجربیات کاری، لیستی از پروژه‌هایی که به انجام رسانده‌اند و همچنین چکیده‌ای از فعالیت‌هایی که در سایت داشته‌اند اشاره کرد (برای نمونه، در این لینک یک رزومهٔ نسبتاً کامل را مشاهده خواهید کرد.)

منتورینگ چیست و چگونه می‌توان خود را به عنوان منتور معرفی کرد؟
منتورینگ سرویسی از سکان آکادمی است که از آن طریق متخصصین آی‌تی و دولوپرها می‌توانند در قالب مشاوره تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار دهند که توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به مقالهٔ منتورینگ چیست و منتور کیست؟ مراجعه نمایید.

کاربرانی که علاقمند هست خود را به عنوان منتور معرفی کنند، خواهند توانست پس از ثبت‌نام در سایت و ورود به بخش «به‌روزرسانی حساب کاربری» و با زدن تیک گزینهٔ «می‌توانم برای سایر دولوپرها نقش یک منتور را بازی کنم» و همچنین درج مبلغ درخواستی مد نظرشان، در لیست منتورها در معرض دید سایر کاربران سایت قرار گیرند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon