دومین نسخه از راهنمای توسعه ی اپلیکیشن های اندروید را رایگان دریافت کنید!

دومین نسخه از راهنمای توسعه ی اپلیکیشن های اندروید را رایگان دریافت کنید!

اگر می خواهید اپلیکیشن های اندرویدی ای بسازید که در پلی استور عملکرد بهتری داشته باشند، جای درستی را انتخاب کرده اید. دومین نسخه از راهنمای توسعه ی اپلیکیشن های اندروید به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت چرا که شرکت گوگل به دنبال این است که کاربران، اپلیکیشن های اندرویدی بهتری بسازند. در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید تا درباره ی این فایل آموزشی، اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

سال گذشته، گوگل یک راهنمای آنلاین رایگان به همراه نکات ضروری و ترفند هایی برای ساخت یک اپلیکیشن اندرویدی موفق، منتشر کرد و جالب است بدانید که این راهنما بیش از دویست هزار بار دانلود شد. این بار شرکت گوگل برای این که چیزهای بیشتری درباره ی توسعه ی اندروید به کاربران خود بیاموزد، نسخه ی دوم این راهنمای مفید را منتشر کرده است. نسخه ی انگلیسی این راهنما در وب سایت Android Developer و گوگل پلی در دسترس قرار دارد. به زودی این راهنما به زبان های دیگر نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در کنار این راهنمای توسعه ی اپلیکیشن، گوگل چند فایل ویدیویی راهنما نیز منتشر کرده است که می توانید آنها را در کانال یوتیوب Android Developer ببینید. از آنجایی که این فایل راهنمای به روز شده شامل قابلیت های جدید اندروید در یک سال گذشته نیز می شود، بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود. دانلود فایل راهنمای ساخت اپلیکیشن اندروید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon