دوره آموزش رایگان ES6 - اکما اسکریپت برای دولوپرهای فرانت اند و بک اند

دوره آموزش رایگان ES6 - اکما اسکریپت برای دولوپرهای فرانت اند و بک اند

بدون شک امروزه JS - جاوا اسکریپت یکی از متداولترین زبان‌های برنامه‌نویسی است و تقریباً می‌توان در همه جا اثری از آن دید؛ از برنامه‌های تحت وب گرفته تا سرویس‌های بک‌اند، پلتفرم‌های موبایل و دیوایس‌های اینترنت اشیاء. فراگیری این زبان می‌تواند نویدبخش رویارویی با فرصت‌های شغلی خوبی باشد که در همین راستا، در این پست قصد داریم دوره‌‌ای کاملاً رایگان و ویدیویی از ES6 را معرفی کنیم.

برای آموزش ویدیویی جاوا اسکریپت به زبان فارسی، می توانید به دوره‌ی آموزش جاوا اسکریپت - از پایه تا پروژه در سایت سکان آکادمی مراجعه کنید. این دوره‌ی آموزشی، شامل مهم ترین ویژگی های ارائه شده در ES6 نیز می باشد.

ES6 & Beyond نام دوره‌ٔ رایگان ES6 یا همان ECMAScript6 (بخوانید اکما اسکریپت) در سایت Scrimba است که برای علاقه‌مندان به یادگیری زبان جاوااسکریپت ارائه شده است (ECMAScript نسخهٔ استاندارد شدهٔ جاوااسکریپت جهت سازگاری این زبان با اغلب مرورگرها است؛ سازگاری یک زبان در مرورگرهای مختلف، موضوعی است که برای دولوپرهای فرانت‌اند برنامه‌های تحت وب، بسیار مهم و کلیدی است.)

سرفصل‌های آموزشی دوره ES6 & Beyond

این دوره 17 درس و 4 آزمون را شامل می‌شود که برای دولوپرهایی که با جاوا اسکریپت - JavaScript سر و کار دارند، فرصت خوبی است تا با ویژگی‌های جدید ارائه شده در ES6 ،ES7 و ES8 آشنا شوند. سرفصل‌های آموزشی این دوره عبارتند از:

Introduction -
Template Literals-
 Destructuring Objects - 
 Destructuring Arrays - 
 Object Literal - 
 For…Of Loop - 
 Spread Operator - 
 Rest Operator - 
 Arrow Functions - 
 Default Parameters - 
 ()includes - 
 Let and Cost - 
 Import & Export - 
 ()padStart() and padEnd - 
 Classes -
Trailing Commas -
 Async & Await-
 Sets -

آیا به غیر از این دوره، دورهٔ آموزشی ارزشمند دیگری برای زبان جاوااسکریپت می‌شناسید؟ همچنین چنانچه در این دورهٔ رایگان شرکت نمودید، می‌توانید نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon