جشن تولد 30 سالگی مکینتاش

جشن تولد 30 سالگی مکینتاش

کمپانی اپل سال ها به جزء انتشار خبر محصولات جدیدش هیچ گزارش دیگری از خود در اختیار علاقمندانش نگذاشته بود و به همین خاطر به مرموز بودن مشهور شد اما در یک اتفاق غافلگیر کننده با اضافه کردن بخشی تحت عنوان "جمعه سالگرد 30 سالگی مکینتاش" مخاطبینش را شگفت زده کرد. جالب اینجا است که در این خبر همه چیز به یک عکس و چند خط توضیح خلاصه نشده است. دست اندرکاران این رویداد با انتشار یک ویدیو که پر از مصاحبه های مختلف با کارشناسان کامپیوتر، معلمان، طراحان، هنرمندان و ... بود، باز هم تفاوت را به حد اعلی رساندند.

علاوه بر همه این ها، اپل از طرفدارانش خواست تا تجربیات خود را با این کمپانی در بخشی تحت عنوان "اولین مک شما" با هم به اشتراک بگذارند. فیلیپ شیلر قائم مقائم ارشد شرکت اپل در مک ورلد در مورد این سالگرد چنین گفت: "زمانی که ما مک را به بازار عرضه کردیم تعداد زیادی شرکت در صنعت کامپیوتر فعالیت می کردند اما حالا حتی یکی از آن ها هم وجود خارجی ندارد.

فقط ما بودیم که توانستیم کارمان را ادامه دهیم و از سایر شرکت ها پیشی بگیریم چرا که هیچ گاه اشتیاق خودمان را برای هرچه خلاقانه تر کار کردن از دست ندادیم. شاید شما فکر کنید این که چیزی نیست، اما برای اپل اتقاق بزرگی بود."

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon