توییتر به زودی امکان ثبت Moment را به کاربرانش خواهد داد

توییتر به زودی امکان ثبت Moment را به کاربرانش خواهد داد

شبکه ی اجتماعی توییتر قصد دارد به زودی محصول Moments (لحظات) خود را به صورت عمومی عرضه کند. این محصول به کاربران این امکان را می دهد تا تصاویر مربوط به یک موضوع را جمع آوری کنند. نتیجه آن است که همه کاربران می توانند مجموعه منحصر به فرد و شخصی خود از یک رویداد را در اختیار داشته باشند. توییتر دسترسی به این ویژگی را هم اکنون برای برخی برندها، و شرکای خود امکان پذیر ساخته است و به زودی برای عموم کاربران هم فعال خواهد کرد.

توییتر همیشه با این چالش رو به رو بوده است که چطور یک کاربر می تواند توییت های پرطرفدار و محبوب از سوی میلیون ها نفر در سراسر جهان را به راحتی در هر روز بررسی کند. همین مسئله بود که توییتر را به فکر راه اندازی Moments به عنوان اولین قدم برای رفع این مشکل انداخت. در واقع این ویژگی جدید سعی می کند مشکل بررسی و کاوش در میان توییت های محبوب ارسال شده از آخرین باری که اپلیکیشن توییتر توسط کاربر باز شده است را برطرف کند.

اکنون توییتر از کاربرانش در خواست کرده که برایش مجموعه هایی توییت جمع آوری کنند؛ هدف از این کار ایجاد Moments با حجم بیشتری از اطلاعات است که احتمالا باعث خواهد شد Moment های بیشتر و جذاب تری در دسترس کاربران قرار بگیرد و این همان چیزی است که توییتر -و شاید کاربران وفادارش- می خواهند.

البته مسئله اصلی -یعنی پیدا کردن و گشت و گذار در میان این لحظات جالب و دیدنی- همچنان برای توییتر یک چالش باقی می ماند. در حقیقت درست است که Moments یک قدم مثبت در جهت اهداف توییتر محسوب می شود ولی صرف افزایش حجم مجموعه ها، کاری از پیش نمی توان برد!

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon