به روز رسانی نهایی ویندوز 10

به روز رسانی نهایی ویندوز 10

تست کننده های بتای ویندوز 10 تا به حال به بسیاری از قابلیت های این نسخه جدید از سیستم عامل ویندوز دسترسی پیدا کرده اند ولی بسیاری از علاقمندان به سیستم عامل ویندوز کنجکاو اند که بدانند این سیستم عامل پس از اعمال تغییرات، به چه شکلی در خواهد آمد.

بر اساس اطلاعیه ای که شرکت مایکروسافت در وبلاگ اختصاصی اش منتشر کرده، تست کننده های این سیستم عامل که مایکروسافت آن ها را Insiders می نامد، با آپدیت کردن ویندوز خود آخرین تغییرات را ملاحظه خواهند کرد. برای دسترسی به آخرین تغییرات، فقط کافی است تا سیستم شما به اکانت مایکروسافت متصل باشد و این اکانت باید با اکانتی که شما با آن خود را به عنوان یک تست کننده در سایت مایکروسافت ثبت کردید یکسان باشد و البته این تغییر استراتژی مایکروسافت برای تمامی بروز رسانی ها تا 29 جولای را شامل خواهد شد. در واقع این موضوع فقط برای تست کننده های بتای ویندوز صدق می کند و دیگر کاربران بدون نیاز به یک اکانت، می تواند سیستم عامل خود را به روز رسانی نمایند.

اتخاذ چنین رویکردی به آن خاطر است که کاملا مشخص شود کدام کاربران نسخه ISO این سیستم عامل را نصب کرده تا آن را تست کنند و کدام کاربران صرفا به خاطر دریافت یک نسخه جدید از ویندوز ۱۰ مبادرت به انجام چنین کاری می کنند (چنین طرحی، پس از نهایی شدن نسخه ۱۰ ویندوز هم ادامه خواهد یافت و تست کننده های ویندوز به همین سبک از آخرین آپدیت ها مطلع خواهند شد.)

مایکروسافت ویندوز 10 را آخرین نسخه ویندوز معرفی نمود و نشان داد که از این پس، این نسخه از ویندوز با آپدیت شدن، قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. همچنین بر اساس آخرین تغییرات، Project Spartan به Microsoft Edge تغییر نام داده است. توجه داشته باشید که کلیه Bookmark های شما از بین خواهد رفت و اگر می خواهید که آنها را به یک مرورگر جدید ویندوز منتقل کنید، توصیه می کنیم که به راهنماهایی که شرکت مایکروسافت در وبلاگش در اختیار کاربران قرار داده مراجعه نمایید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon