برای شرکت و سخنرانی در رویداد PyData طرح های پیشنهادی خود را آماده کنید

برای شرکت و سخنرانی در رویداد PyData طرح های پیشنهادی خود را آماده کنید

اگر شما هم از فعالان و علاقمندان حوزه ی دیتا ساینس یا علم داده هستید و توانایی استفاده از ابزارهای زبان های برنامه نویسی مثل پایتون را در زمینه ی داده کاوی دارید، و علاوه بر آن هوس سفر به خارج از کشور را کرده اید، می توانید توانایی و قابلیت های خود را در رویداد PyData که امسال در لندن برگزار خواهد شد ارائه دهید. برای این کار باید پروپوزال یا طرح پیشنهادی خود را سریع تر آماده و ارسال کنید. برای آگاهی از جزئیات بیش تر این رویداد با سکان آکادمی همراه باشید.

در رویداد پای دیتا، تحلیل گران، دانشمندان، توسعه دهندگان، مهندسان، معماران، و سایر فعالان جامعه ی دیتا ساینس برای بحث پیرامون روش ها و ابزارهای جدید مورد استفاده در مدیریت، تجزیه و تحلیل، و تصویر داده ها گرد هم خواهند آمد. رویداد پای دیتا پذیرای ارائه ی مقالاتی است که روی پایتون و سایر زبان های مورد استفاده در دیتا ساینس مانند R یا Julia متمرکزند. محتوای ارائه شده می تواند در سطح مبتدی، متوسط یا پیشرفته باشد. ارائه ها به دو شکل اجرا خواهند شد. زمان ارائه هایی که صرفاً سخنران صحبت خواهد کرد 30 تا 40 دقیقه و ارائه های همراه با پرسش و پاسخ بین 90 تا 120 دقیقه تعیین شده است.

در حقیقت این رویداد با هدف به اشتراک گذاری دانش و تجربه میان متخصصان و علاقمندان به داده کاوی برگزار می شود. برای مثال ارائه ی روش استفاده از یک ابزار در زبان های برنامه نویسی مورد نظر قابل قبول است، اما ارائه هایی که با هدف تبلیغ برای فروش یک محصول خاص صورت می گیرند مقبول نیستند.

شما می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی pydata.org از سایت های قبلی این کنفرانس بازدید کنید و موضوعات ارائه شده در دوره های قبل را ببینید. هم چنین ویدئوهای این ارائه ها در پایگاه های اینترنتی به نشانی youtube.com/user/PyDataTV و vimeo.com/pydata موجودند. برای نام نویسی لازم است:

- یک حساب کاربری در سایت pydata.org/london2016 ایجاد کنید.
- یک پروفایل مخصوص سخنران ایجاد کنید.
- روی دکمه ی "Submit a new proposal" به معنی «ارسال یک پروپوزال جدید» کلیک کنید.

 در ضمن توجه داشته باشید که ثبت نام برای سخنرانان رایگان است. هم چنین می توانید سوالات خود را در مورد این رویداد به آدرس admin@pydata.org ارسال کنید. به خاطر داشته باشید که فرصت ارسال پروپوزال ها تا 29 فوریه 2016 است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon