با اپ Recently تصاویر دوربین گوشی خود را روی مجله ببینید

با اپ Recently تصاویر دوربین گوشی خود را روی مجله ببینید

اپلیکیشن Recently تنها اپلیکیشن تبدیل تصاویر گرفته شده با موبایل به مجله در جهان است. با استفاده از این اپ، به سادگی خواهید توانست هر ماه مجله ای از مجموعه تمام تصاویر اخیر خود، به صورت چاپ شده بر روی کاغذ موهاک دریافت کنید. جهت آشنایی بیشتر با این اپ، با سکان آکادمی همراه باشید.

Recently در اصل مبتنی بر اشتراک ماهیانه ی ساده ای با هزینه ی تقریبی ۹ دلار است (با احتساب هزینه ارسال) که می توانید با دعوت یکی از دوستان تان، خود و او را از یک ماه اشتراک رایگان این مجله بهره مند کنید. همچنین هیچ محدودیتی در تعداد افراد دعوت شده برای استفاده از اپ وجود ندارد. آنچه در نسخه ی ۱.۴.۴ این اپ مشاهده خواهید کرد عبارت است از:
- تحویل سریع‌تر
- پشتیبانی از iCloud
- امکان انتشار تصاویر ماه های گذشته

این اپلیکیشن روی نسخه ی iOS 8.0 به بالا قابل نصب است و همچنین با دیوایس های آیفون، آیپد، آیپاد و آیپاد تاچ سازگار می باشد. اگرچه معرفی این اپ برای خوانندگان ایرانی خیلی مفید فایده نخواهد بود، اما هدف اصلی مان از معرفی اپلیکیشن ریسنتلی این است که کاربران علاقمند به توسعه ی اپ برای پلتفرم موبایل، ایده گرفته و بتوانند محصولاتی اینچنین توسعه دهند.

نظر شما چیست؟ آیا توسعه ی چنین اپ هایی در داخل ایران می تواند با اقبال عمومی رو به رو شود؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon