اگر عاشق اپن سورس هستید، گوگل رقابت Android Experiments را برایتان تدارک دیده است!

اگر عاشق اپن سورس هستید، گوگل رقابت Android Experiments را برایتان تدارک دیده است!

برای تشویق به توسعه اپلیکیشن های اپن سورس، گوگل رقابت Android Experiments I/O را راه اندازی کرده است. سه نفر اول، به کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O 2016 راه خواهند یافت و پروژه هایشان در همایش Android Experiments به نمایش گذاشته می شود. برای آگاهی بیشتر در مورد جزئیات این رقابت، با سکان آکادمی همراه باشید.

اگر با همایش Android Experiments آشنایی دارید، شاید بدانید که میزبان برخی از جذاب ترین پروژه هایی است که با آن ها برخورد خواهید کرد. در یک اقدام برای تشویق تکنولوژی های متن باز و افزودن اپ های متن باز بیشتر به همایش، گوگل این رقابت را تدارک دیده است. در جشن کدزنی و خلاقیت، گوگل سه نفر را به عنوان برنده این رقابت انتخاب خواهد کرد. این 3 نفر برنده ی سفر به کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O خواهند شد. برخلاف جنبه های دیگر توسعه نرم افزار، قابل ملاحظه است که اپن سورس فاصله کمی دارد تا به بزرگترین وزنه در توسعه اپ ها تبدیل شود. گوگل در نظر دارد که اپ های متن باز بیشتری را به پلتفرم خود بیاورد تا بدین ترتیب توسعه دهندگان دیگر هم تشویق شوند.

برای برنده شدن در رقابت Android Experiments I/O به چه چیز نیاز دارم؟ 
گوگل انتظار دارد پروژه های خلاقانه ای با استفاده از ویژگی های جدید و متمایز اندروید ببیند. پیشنهاد ما، موارد زیر هستند:

- پروژه هایی که در نحوه تعامل ما با ابزار هایمان، تغییر کوچک یا بزرگی ایجاد کنند.
- جنبه های زیبایی شناسی منحصربفرد.
- پروژه های متن باز که می توانند برای دیگر توسعه دهندگان الهام بخش باشند.
- یا این که می توانید گوگل را سورپرایز کنید؛ آن ها منتظر کارهای خارق العاده تان هستند.

پژوهش هایم را کجا ثبت کنم؟ 
برای این کار می توانید به لینک Android Experiments I/O Challenge مراجعه کنید (البته دسترسی مستقیم برای آی پی ایران ممکن نیست!)

آیا تا به حال، بر روی پروژه ی هیجان انگیزی کار کرده اید که بخواهید با دیگران در میان بگذارید؟ در بخش نظرات این پست می توانید نظرات سایر کاربران سکان آکادمی را در مورد ایده های خود جویا شوید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon