اپل هم توییتری شد!

اپل هم توییتری شد!

از این به بعد، اپل هم همانند بسیاری دیگر از کاربران عادی، با استفاده از شبکه ی اجتماعی توییتر، اخبار و مقالات منتخب خود را به اطلاع کاربرانش خواهد رساند. این اخبار توسط گروهی از نویسندگان و کارمندان اپل که در ایالات متحده به سر می برند، انتخاب شده و در اکانت توییتر Apple منتشر می شوند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این خبر، با سکان آکادمی همراه باشید.

در حال حاضر اکانت اپل در توییتر حدود 22 هزار فالوور دارد که عدد کمی نیست اما با توجه به تعداد بسیار بالای کاربران اپل، به خصوص در ایالات متحده، به نظر می رسد که کاربران اپل یا هنوز از وجود این اکانت اطلاع ندارند یا آن که علاقه ای به اخبار ندارند. البته باید این موضوع را هم در نظر داشت که این اکانت کمتر از یک ماه است که ایجاد شده.

اخبار به صورت مداوم و منظم در این اکانت منتشر می شوند و تنها به تکنولوژی نیز محدود نیستند. در حقیقت، بسیاری از اخباری که در این اکانت قرار می گیرند، مربوط به اخبار روزمره همچون سیاست، بیسبال، حوادث و ... است. پس اگر فقط به دنبال اخبار تکنولوژی هستید، بهتر است این اکانت را نادیده بگیرید.

کلیک کردن بر روی لینک هر خبر، شما را به صفحه ی مربوطه خواهد برد که می تواند هر سایتی باشد. همان طور که گفته شد، گروهی که پشت این اکانت قرار دارند، اخبار منتخب را انتخاب کرده و در اینجا منتشر می کنند و لزوماً آن خبر متعلق به اپل نیست.

علاوه بر این ها، اکانت دیگری به نام Apple News Australia وجود دارد که توسط کارمندان اپل در استرالیا مدیریت می شود. بدین ترتیب انتظار می رود که اپل برای هر منطقه به طور اختصاصی یک اکانت توییتر ایجاد کند و اخبار منتخب برای کاربران آن منطقه را منتشر کند.

به نظر شما هدف اپل از ساخت یک اکانت اختصاصی در شبکه ی اجتماعی توییتر درست زمانی که اوضاع این شبکه رو به وخامت گذاشته چیست؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon