امکان گفتگو با کاراکترهای ساختگی از طریق تکنولوژی جدید شرکت Imperson

امکان گفتگو با کاراکترهای ساختگی از طریق تکنولوژی جدید شرکت Imperson

شرکت Imperson نرم افزار جدیدی را به بازار عرضه کرده است که به طرفداران تلویزیون و سینما این امکان را می دهد تا با شخصیت های مجازی کاراکترهای نمایشی محبوب خودشان گفت و گو کنند. این محصول امکانی را برای فعالیت های بازاریابی بهتر و بهینه تر در زمینه های مربوط به تصویرسازی سه بعدی و القای سایر حس ها به تماشگر به جز صدا و تصویر گشوده است. 

تکنولوژی جدید این شرکت به برندهای تجاری اجازه می دهد که کاراکتر های سینمایی را به شکلی نزدیک به واقعیت به کار گیرند تا از آن طریق بتوانند ارتباط تنگاتنگ تری با مخاطبین خود برقرار سازند.

در یک سلسله فعالیت های بازاریابی برای فیلم سینمایی بازار شکن ویژه ی نوجوانان به نام "Unfriendeds" (محصول 2015 آمریکا)، استودیوی فیلم یونیورسال به منظور ساخت یک شخصیت مجازی برای یکی از نقش های کلیدی که در بخش های ابتدایی فیلم تصور می شد خود کشی کرده است، از نرم افزار جدید ایمپرسن استفاده کرد.

لورا بارنس که یکی از شخصیت های این فیلم سینمایی است (و گفتیم در ابتدا دوستان او تصور می کردند خودکشی کرده است و در ادامه روح او برای حل معمای قتلش در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند و برای دوستانش پیام می فرستد) به پیام های روی پروفایل فیسبوک خود پاسخ می داد که این کار ده ها هزار نفر را به افسانه ی سینما کشاند و این در حالی بود که بیش از نیمی از طرفداران صفحه ی فیسبوک Unfriendeds متقابلاً با این شخصیت مجازی در تعامل بودند.

مؤسس و مدیر اجرایی بخش انتخاب تکنولوژی این شرکت -آیل فیفل- گفت: "ما می خواهیم فاصله ی بین شخصیت ها و مردم را پر کنیم و از طریق مکالمه ی واقعی درها را به روی تلویزیون، سینما و شخصیت های افسانه ای بگشاییم. این تکنولوژی جدید شرکت ما، شخصیت های سینمایی را از دنیای مجازی وارد زندگی مخاطبین می کند و با انتقال ایشان به دنیای فانتزی شان، به ایشان اجازه می دهد تا در دنیای تخیلی خود زندگی کنند."

اگرچه این تکنولوژی در حال حاضر برای استفاده در فعالیت های بازاریابی ارائه شده است، نرم افزار ایمپرسن به خوبی می تواند مبنای تکنولوژی های الهام بخش علمی–تخیلی مانند دستیاران مجازی هولوگرافیک که در فرودگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و روبات های شخصی که به هر فرمان شما پاسخ می دهند نیز باشد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon