امکان ذخیره تصاویر بیشتر در گوشی iPhone با IceCream

امکان ذخیره تصاویر بیشتر در گوشی iPhone با IceCream

تصور کنید بخواهید با گوشی iPhone خود تصاویری از لحظات زیبا و تکرار نشدنی بگیرید و در چنین لحظه ی حساسی با یک پیغام خطا مواجه شوید: "شما حافظه کافی ندارید و دستگاه نمی تواند هیچ تصویری بگیرد!" در این حالت شما دیوانه وار شروع به پاک کردن تصاویر از رول (roll) دوربین می کنید و حتی دنبال اپلیکیشن هایی برای انتقال به سطل زباله می گردید تا بلکه فضای کافی بدست آورید. ولی متاسفانه خیلی دیر شده است و شما آن لحظه خارق العاده را از دست داده اید. با سکان آکادمی همراه باشید تا در مورد این که IceCream چگونه این مشکل را حل می کند، بیشتر بدانید.

هدف اپلیکیشن IceCream این است که کاربران هرگز با چنین مشکلی مواجه نشوند. با استفاده از این اپلیکیشن و با یک ضربه آهسته به یک دکمه، می توانید فوراً فضا را در گوشی خود آزاد کنید. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا میزان فضای مورد نیاز خود را انتخاب کنید، شما می توانید به انتخاب خود برای 250 تا 5000 تصویر دیگر در دوربین خود جا باز کنید. دوربین اختصاصی IceCream این امکان را به کاربران می دهد تا با این دوربین و با میزان حافظه یکسان، 10 برابر بیشتر از دوربین اصلی iPhone عکس بگیرید.

اگر جزء افراد آینده نگر نیستید، نگران نباشید. یادآوری هوشمند این اپلیکیشن هنگامی که حافظه به ظرفیت معینی رسید فعال شده و شما می توانید قبل از این که در مخمصه بیافتید، حافظه مورد نیاز را خالی کنید. اما چه جادویی باعث این اتفاق می شود؟ به این عمل ذخیره بهینه آفلاین تصویر گفته می شود. این اپلیکیشن یک تصویر بهینه شده را در گوشی شما ذخیره می کند، در حالی که تصویر با رزولیشن کامل در فضای کلود این اپلیکیشن مستقر می شود. همچنین IceCream مدیریت مبتنی بر کشیدن (Swipe) و اشتراک با حرکت دو ضربه ای در شبکه خصوصی را ارائه می دهد.

IceCream برای سیستم عامل iOS 9 بهینه سازی شده است. این سیستم عامل از ویژگی App Thinning استفاده می کند و فقط بخش هایی که برای اجرا نیاز دارد را دانلود می کند تا کمترین فضای ذخیره سازی را استفاده کند. همچنین جستجوی تصاویر و لینک مستقیم به تصاویر نیز فعال است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon