امکان جدید برای توسعه دهندگان: اشتراک گذاری Tumblr در اپلیکیشن ها

امکان جدید برای توسعه دهندگان: اشتراک گذاری Tumblr در اپلیکیشن ها

یاهو ابزارهای توسعه ی موبایل خود یعنی Mobile Developer Suite را قدرتمند تر می کند. در جریان یک کنفرانس در نیویورک، Simon Khalaf خبر اضافه کردن امکان اشتراک گذاری "درون نرم افزاری" در Tumblr را اعلام کرد. این امکان شبیه دکمه ی به اشتراک گذاری است که پیش از این در صفحات وب می دیدید اما این ویژگی در اپلیکیشن های موبایل وجود نداشت. اکنون توسعه دهندگان می توانند این ویژگی را به اپلیکیشن های خود بیافزایند و کاربران نیز محتوای مورد نظر خود را می توانند با استفاده از آن، مستقیماً در Tumblr به اشتراک بگذارند.

این ویژگی علاوه بر این که برای کاربران بسیار کارآمد و استفاده از آن راحت است بلکه برای توسعه دهندگان نیز مفید خواهد بود. کاربران وقتی پستی را می بینند که توسط اپلیکیشنی اشتراک گذاری شده که در موبایل خود ندارند، می توانند آن نرم افزار را مستقیماً دانلود کنند.

همچینین توسعه دهندگان، به آمار و ارقام مربوط به میزان تعامل کاربران در پست های به اشتراک گذاشته شده نیز دسترسی خواهند داشت. این اطلاعات شامل تعداد پستی که به اشتراک گذاشته شده، یا بر روی آن کلیک شده و نیز تعداد لایک های هر پست است.

یاهو آپدیت هایی برای پکیج توسعه ی موبایل Flurry را نیز معرفی کرده است، مانند یکسری آمار و ارقام لحظه ای که هر 15 ثانیه به روز رسانی می شوند. همچنین امکان استفاده از ویدیوهای تبلیغاتی برای منتشر کنندگان فراهم شده که باعث می شود تا توسعه دهندگان بتوانند از اپلیکیشن خود کسب درآمد کنند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon