افزوده شدن جنبه های اجتماعی افراد مشهور و شرکت های تجاری در موتور جستجوی گوگل

افزوده شدن جنبه های اجتماعی افراد مشهور و شرکت های تجاری در موتور جستجوی گوگل

شرکت گوگل در تلاش است تا جنبه های اجتماعی بیشتری به نتایج جستجوی موتور جستجویش اضافه کند. این قابلیت که فعلا Google Posts نامگذاری شده است، به این معنی است که سیاستمداران اجازه خواهند داشت یک صفحه در وب داشته باشند و می توانند خودشان به پست ها دسترسی داشته باشند و به طور مستقیم با مخاطبان رابطه برقرار کنند. هنگامی که آن ها پستی را ایجاد می کنند، آن پست در نتایج جست و جوی مربوط به اسمشان نشان داده می شود. در این روش، ارتباط بدون درنگ و نسبتاً رسمی برگزار می شود، البته باید بدانید که نمی تواند مانند تویتر و فیسبوک تعاملی باشد، برای اطلاعات بیشتر با سکان آکادمی همراه باشید.

شرکت گوگل گفته است که تصمیم دارد برای چهره های برجسته و سازمان های مهم نیز همچین امکانی را فراهم کند و در حال حاضر هم کسانی که می خواهند از این سرویس بهره ببرند را می پذیرند و در لیست انتظار قرار می دهد. به نظر کار جالبی می آید، ولی راه های دیگری هم می تواند وجود داشته باشد.

گوگل با این کار مردم را از +Google دور نگه می دارد چرا که موتورهای جست و جو نسبت به شبکه های اجتماعی مخاطبان خیلی بیشتری دارند و امکان کنترل پیام ها بدون دریافت فیدبک برای کاربران برجسته و شرکت های تجاری به یک اندازه جذاب خواهد بود.

نظر شما در مورد این تصمیم شرکت گوگل چیست؟ فکر می کنید اگر اقدام به همچین کاری کند می تواند مانند شبکه های اجتماعی تویتر و فیسبوک موفق باشد؟ لطفاً نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon