استیو بالمر، مدیر عامل سابق مایکروسافت اعلام کرد که اندروید، تنها راه نجات ویندوزفون است!

استیو بالمر، مدیر عامل سابق مایکروسافت اعلام کرد که اندروید، تنها راه نجات ویندوزفون است!

استیو بالمر مدیر عامل سابق شرکت مایکروسافت، ضمن ابراز نارضایتی از روند انجام کارها در هیئت مدیره، اعلام کرد که تنها راه نجات ویندوزفون، استفاده از اپلیکیشن های اندرویدی است. برای اطلاع از نظرات وی در این باره، سکان آکادمی را همراهی کنید.

در حالی که شرکت مایکروسافت در تدارک نسخه ی نهایی Windows 10 برای موبایل است، مدیرعامل سابق این شرکت از روند انجام کارها ابراز نارضایتی کرد. بالمر در گفت و گویی با Bloomberg اعلام کرد که استراتژی جدید Satya Nadella، برای Windows 10 موفقیت آمیز نخواهد بود مگر این که ویندوزفون به گونه ای طراحی شود که بتواند اپلیکیشن های اندروید را نیز ساپورت کند (پیش از این نیز شرکت مایکروسافت از پروژه ی Astoria که هدف آن ارائه ی اپلیکیشن های اندرویدی در ویندوزفون است، خبر داده بود.)

در جریان ملاقات های سالانه ی سهام داران شرکت، بالمر از استراتژی Satya Nadella در پیوستن به Universal Apps که منجر به نبود اپلیکیشن های کلیدی نظیر Starbucks شده است، انتقاد کرد. وی درباره ی نیاز به استفاده از اپلیکیشن های اندروید نیز گفت که شرکت نیاز دارد تا امکانی فراهم کند که ویندوزفون، اپلیکیشن های اندرویدی را نیز پشتیبانی کند. در این ملاقات، استیو بالمر از نحوه ی ارائه ی گزارش های مالی مرتبط با رایانش ابری مایکروسافت اظهار نارضایتی کرد و آن را "مزخرف" خواند.

او بر این حقیقت تاکید کرد که سود مالی، یکی از استانداردهای کلیدی است و مایکروسافت باید به جای ارسال گزارش در مورد پیشرفت کارها، سود سهام را گزارش کند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon