ارزش سهام توییتر به پایین‌ترین حد خود از بدو تاسیس رسید!

ارزش سهام توییتر به پایین‌ترین حد خود از بدو تاسیس رسید!

هر سهم از سهام شبکه ی اجتماعی توییتر به بیست دلار رسید که کمترین ارزش سهام این شرکت پس از تاسیس است که به نظر می‌رسد مدیرعامل جدید این شرکت -جک دوروسی- دوران مدیریتی دشواری را در سال 2016 پیش رو خواهد داشت.

شاید یکی از دلایل کاهش ارزش سهام این شرکت اطلاعیه ای باشد که مدیرعامل شرکت پیرامون تغییر و تحول در میزان محدودیت 140 کاراکتری توییت ها در توییتر اعلام کرد. علاوه بر این، یکی از اقداماتی که آقای دوروسی در دستور کار قرار داده این است که توسعه دهندگانی که از توییتر به خاطر تغییر سطح دسترسی صورت گرفته به API این شبکه ی اجتماعی در چهار سال گذشته متنفر شده‌اند را مجدد خوشحال سازد که به نظر می‌رسد یکی از استراتژی هایی است که توییتر در نظر دارد به منظور جذب کاربران بیشتر مورد استفاده قرار دهد.

در سال گذشته -سال 2015- کاربران شبکه‌های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام رشد چشمگیری داشته‌اند اما این در حالی است که منحنی رشد کاربران توییتر کاملاً فلت بوده است. به نظر شما آیا مدیرعامل جدید این شرکت می توانند توییتر را مجدد احیا کند یا میزان محبوبیت این شبکه ی اجتماعی روز به روز کمتر و کمتر خواهد شد؟ نظرات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon