آیا می دانستید که فیسبوک لوگوی خود را تغییر داده است؟

آیا می دانستید که فیسبوک لوگوی خود را تغییر داده است؟

شبکه اجتماعی فیسبوک خیلی بی سر و صدا لوگوی خود را تغییر داده است و پس از سال ۲۰۰۵، این اولین باری است که مدیران این شرکت تصمیم به چنین کاری می گیرند. البته این لوگوی جدید که آنقدر که باید و شاید دستخوش تغییر نشده است و شاید به همین دلیل هم باشد که خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی متوجه چنین تغییری نشده اند. برای مشاهده ی لوگوی جدید فیسبوک، با سکان آکادمی همراه باشید.

آقای جاش هیگینس -مدیر هنری فیسبوک- اعلام کرده که این شرکت تصمیم گرفته تا لوگوی خود را مدرنیزه کند تا از این طریق، لوگوی فیسبوک دوستانه تر از قبل به نظر برسد. برای همین منظور، طراحان فیسبوک تصمیم گرفته اند تا به جای این که لوگوی این شرکت را از نو طراحی کنند، صرفا به آپدیت کردن ظاهر لوگو اکتفا کنند.

پیش از این هم در سال ۲۰۱۲ برخی طراحان شرکت فیسبوک پیشنهاد یکسری تغییرات را در لوگوی این شرکت داده بودند که توسط مارک زوکربرگ مورد تایید قرار گرفت اما هیچ وقت عملی نشد. به هر حال، لوگوی کوچک فیسبوک که حاوی حرف F انگلیسی است بدون تغییر باقی مانده و این تغییر ظاهر فقط در مورد لوگوی این شرکت که حاوی عبارت کامل facebook می باشد اعمال شده است.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon