آشنایی با اپلیکیشن Slate شرکت ادوبی

آشنایی با اپلیکیشن Slate شرکت ادوبی

اخیراً شرکت بزرگ ادوبی اپلیکیشنی تحت عنوان Slate به بازار عرضه کرده است که بر خلاف بسیاری از اپ های این شرکت که نیاز به اکانت Creative Cloud برای دستیابی به امکانات کاملش دارند، این اپلیکیشن کاملاً رایگان است. اپلیکیشن اسلیت ادوبی که برای آیپد طراحی شده است این امکان را به کاربران می‌دهد تا با استفاده از تبلت خود، داستان‌های تعاملی تحت وب طراحی کنند. برای آشنایی بیشتر با این اپ، با وبلاگ سکان آکادمی همراه باشید.

اپلیکیشن Slate تا حدودی شبیه به اپلیکیشن Sway شرکت مایکروسافت است چرا که این امکان را به کاربران می‌دهد تا متن و تصاویر را با یکدیگر ادغام نموده تا از آن طریق مخاطبین بتوانند به صورت کاملاً تعاملی به مشاهده متون و تصاویر بپردازند. هدف از طراحی این اپلیکیشن کمک به کاربران است تا بتوانند داستان‌های زندگی خود را در قالبی زیبا و اثربخش با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. این اپلیکیشن دارای مجموعه‌ای از تم های از پیش تعریف شده است که تا حد قابل توجهی کار کاربران را راحت می کنند. به گفته مدیر تولید این اپلیکیشن «گروه هدف این اپلیکیشن افرادی است که از مهارت های فنی از یک سو و همچنین سلیقه مورد نیاز از سوی دیگر برای طراحی برخوردار نیستند.

تم های از پیش تعریف شده توسط طراحان گرافیک بسیار حرفه‌ای طراحی شده‌اند و کاربران صرفاً با چند حرکت ساده می‌توانند آن‌ها را مورد استفاده قرار دهند.» این اپلیکیشن برای هر محتوایی که ایجاد می‌شود یک لینک ایجاد می‌کند که از هر طریقی که کاربران تمایل داشته باشند قابلیت اشتراک گذاری دارند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند پیش نمایشی از کارهای هنری خود را در وبلاگ/وب سایت/شبکه اجتماعی خود قرار دهند. به گفته طراحان این اپلیکیشن، قابلیت‌های اسلیت ادوبی در آینده‌ای نه چندان دور ارتقاء خواهند یافت که از آن جمله می‌توان به افزودن ویدیو، توییت و محتوای سایر شبکه‌های اجتماعی به داستان‌های خود اشاره کرد.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon