تبلیغات در سکان آکادمی

در کنار دیگر سرویس‌های سکان آکادمی، امکان انتشار تبلیغات را فراهم نموده‌ایم تا شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی که گروه مخاطب ایشان با مخاطبین‌مان هم‌خوانی دارند بتوانند در زمینهٔ خدمات و محصولات خود اطلاع‌رسانی کنند. تبلیغات در سکان آکادمی به ۲ صورت «رپورتاژ آگهی» و «تبلیغات بنری» است که در ادامه به معرفی آن‌ها و شرایط درج‌شان خواهیم پرداخت. 

رپورتاژ آگهی
امروزه بازاریابی محتوا به بخش لاینفک دنیای دیجیتال مبدل شده است و شاهد چنین ادعایی هم اینکه روزبه‌روز به تعداد شرکت‌هایی که از طریق این نوع بازاریابی به مشتریان بالقوهٔ خود دست می‌یابند افزوده می‌شود و یکی از شیوه‌های این نوع بازاریابی، انتشار رپورتاژ آگهی است به این‌گونه که تبلیغ‌دهندگان به شکلی مستقیم و یا غیرمستقیم، به اطلاع‌رسانی در مورد خدمات و یا محصولات خود می‌پردازند. در همین راستا، امکان انتشار رپورتاژ آگهی به‌منظور معرفی خدمات یا محصولات شرکت‌ها، سازمان‌ها و استارتاپ‌ها را در سکان آکادمی فراهم ساخته‌ایم که با مشاهدهٔ نمونه رپورتاژ آگهی‌های منتشر شده، می‌توانید بیشتر با نحوهٔ کار این بخش آشنا شوید. شرایط درج رپورتاژ آگهی در سکان آکادمی عبارت است از:

ردیف فرمت و ابعاد تصویر لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۴۶۷×۷۰۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. در شرایط عادی، تا زمانی‌که وبلاگ سکان آکادمی فعال باشد، رپورتاژ آگهی نیز در معرض دید کاربران خواهد بود (البته ادمین سایت این اجازه را دارا است بسته به شرایط آتی بنا به هر دلیلی، در محتوای رپورتاژ تغییری ایجاد نموده و یا آن‌ را حذف نماید و تبلیغ‌دهنده هیچ‌گونه ادعایی در این زمینه نخواهد داشت). علاوه‌ بر این، رپورتاژ آگهی در کانال تلگرام سکان آکادمی نیز به صورت کاملاً رایگان منتشر خواهد شد. متن رپورتاژ آگهی می‌بایست شامل ۲ بخش مقدمه و متن اصلی باشد؛ شیوه‌های نگارش فارسی بایستی کاملاً در تألیف رپورتاژ رعایت شده و اصول حرفه‌ای کار در نظر گرفته شده باشند. هر متن رپورتاژ می‌تواند شامل تعدادی تگ (برچسب) باشد و این در حالی است که در صورت تگ‌گذاری صحیح، رپورتاژ آگهی در بخش مقالات مرتبط در پایین سایر مقالاتی که تگ‌های مشابهی داشته باشند نیز نمایش داده شده و همین مسأله منجر به دیده شدن بیشتر رپورتاژ آگهی خواهد شد. تماس بگیرید

 تبلیغات میان‌متنی در وبلاگ سکان آکادمی 
این جایگاه در داخل پست‌های وبلاگی با شرایط زیر در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت:

ردیف فرمت لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۵۰×۷۵۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. ۱ ماه در این جایگاه صرفاً یک تبلیغ نمایش داده می‌شود و همین مسئله منجر به بیشتر دیده شدن تبلیغ می‌گردد.  تماس بگیرید

تبلیغات بنری در پایین پست‌ها
این جایگاه در بخش‌های وبلاگ، جابز، تالار گفتگو، پادکست، واژه‌نامه و دوره‌های آموزش آنلاین پایین هر پست و بالای بخش نظرات با شرایط زیر درمعرض دید کاربران قرار خواهد گرفت:

ردیف فرمت لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۵۰×۷۵۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. ۱ ماه در این جایگاه صرفاً یک تبلیغ نمایش داده می‌شود و همین مسئله منجر به بیشتر دیده شدن تبلیغ می‌گردد. تماس بگیرید

تبلیغات بنری در سایدبار سمت چپ سایت
این بنرها در بخش‌های هوم‌پیج سایت، وبلاگ، جابز، تالار گفتگو، پادکست، واژه‌نامه و دوره‌های آموزش آنلاین در سایدبار سمت چپ با شرایط زیر در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت:

ردیف فرمت لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۱۰۰×۳۶۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. ۱ ماه بالاترین جایگاه تماس بگیرید
۲ فرمت JPG با ابعاد ۵۰×۳۶۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. ۱ ماه جایگاه دوم تماس بگیرید
۲ فرمت JPG با ابعاد ۵۰×۳۶۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. ۱ ماه جایگاه سوم تماس بگیرید
۲ فرمت JPG با ابعاد ۵۰×۳۶۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ‌دهنده nofollow خواهد بود. ۱ ماه جایگاه چهارم تماس بگیرید

سوالات متداول
آیا تخفیف برای درج تبلیغات درنظر گرفته می‌شود؟
باتوجه به اینکه یکی از رسالت‌های اصلی سکان آکادمی ترویج اکوسیستم استارتاپی است، این امکان را داریم تا بر پایهٔ سیاستی کاملاً اقتضایی، حمایت خود را از استارتاپ‌ها اعلام نماییم که نوع حمایت پس از مذاکرات اولیه نهایی خواهد شد. به‌علاوه، این احتمال نیز وجود دارد تا در مناسبت‌های مختلف همچون اعیاد و غیره، تخفیفات ویژه‌‌ای در نظر گرفته شود که چنین چیزی از طریق کانال‌های ارتباطی به اطلاع مخاطبین سایت خواهد رسید.

چرا لینک‌ها nofollow هستند؟
به صورت پیش‌فرض، کلیهٔ لینک‌‌های تبلیغاتی nofollow خواهند بود اما follow کردن لینک‌های تبلیغاتی می‌تواند در شرایطی خاص صورت گیرد.

چگونه می‌توان تبلیغات در سکان آکادمی سفارش داد؟
به‌منظور سفارش تبلیغات و انجام هماهنگی‌های اولیه، خواهشمند است با ایمیل sokanacademy[@]gmail.com مکاتبه نمایید.

تبصره 
لازم‌ به‌ذکر است که تبلیغ‌دهندگان می‌بایست تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی‌های خود را باتوجه به قوانین عرف وب فارسی تهیه کرده و سکان آکادمی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج را پذیرا نخواهد بود.