لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو

تبلیغات در سکان آکادمی

یکی از سرویس‌های گروه دانش بنیان سکان آکادمی، انتشار رپورتاژ آگهی و تبلیغات است تا شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی که گروه مخاطب ایشان با مخاطبین سکان آکادمی هم‌خوانی دارند بتوانند در زمینهٔ خدمات و محصولات خود اطلاع‌رسانی کنند. تبلیغات در سکان آکادمی به دو صورت «رپورتاژ آگهی» و «تبلیغات بنری» است که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

رپورتاژ آگهی
امروزه بازاریابی محتوا به بخش لاینفک دنیای دیجیتال مبدل شده است و شاهد چنین ادعایی هم این که روز به روز به تعداد شرکت‌ها و گروه‌هایی که از طریق این نوع بازاریابی به مشتریان بالقوهٔ خود دست می‌یابند افزوده می‌شود و یکی از شیوه‌های بازاریابی محتوا، انتشار رپورتاژ آگهی است به این‌گونه که تبلیغ‌دهندگان به شکلی مستقیم و یا غیرمستقیم، به اطلاع‌رسانی در مورد خدمات و یا محصولات خود می‌پردازند. در همین راستا، امکان انتشار رپورتاژ آگهی به منظور معرفی شرکت‌ها، سازمان‌ها و استارتاپ‌های مختلف و خدمات مرتبط با آن‌ها را در سکان آکادمی فراهم ساختیم (نمونه رپورتاژ آگهی‌های منتشر شده) و شرایط درج رپورتاژ آگهی در سکان آکادمی عبارت است از:

ردیف فرمت و ابعاد تصویر لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۴۵۰×۷۰۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ دهنده nofollow خواهد بود. تا زمانی که وبلاگ سکان آکادمی فعال باشد، رپورتاژ آگهی انتشار خواهد یافت (ادمین سایت این اجازه را دارا است تا بنا به هر دلیلی، در محتوای رپورتاژ تغییری ایجاد نموده و یا آن را حذف نماید.) علاوه بر این، رپورتاژ آگهی در کانال تلگرام سکان آکادمی نیز به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد. متن رپورتاژ آگهی می‌بایست شامل دو بخش مقدمه و متن اصلی باشد. شیوه‌های نگارش فارسی می‌بایست کاملاً در تألیف رپورتاژ آگهی رعایت شده و اصول حرفه‌یی کار در نظر گرفته شده باشند. هر متن رپورتاژ می‌تواند شامل تعدادی تگ (برچسب) باشد و این در حالی است که در صورت تگ‌گذاری صحیح، رپورتاژ آگهی در بخش مقالات مرتبط در پایین سایر مقالاتی که تگ‌های مشابهی داشته باشند نمایش داده شده و همین مسأله منجر به دیده شدن بیشتر رپورتاژ آگهی خواهد شد. ۵۰۰,۰۰۰ تومان

 

تبلیغات میان‌متنی در وبلاگ سکان آکادمی
این جایگاه در داخل پست‌های وبلاگی سکان آکادمی با شرایط زیر در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت:

ردیف فرمت لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۸۰×۷۵۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ دهنده nofollow خواهد بود. یک ماه در این جایگاه صرفا یک تبلیغ نمایش داده می‌شود. ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

تبلیغات بنری در پایین پست‌ها
این جایگاه در بخش‌های وبلاگ، جابز، تالار گفتگو، پادکست، ترفند و دوره‌های آموزش آنلاین پایین هر پست و بالای بخش نظرات با شرایط زیر در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت:

ردیف فرمت لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۸۰×۷۵۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ دهنده nofollow خواهد بود. یک ماه در این جایگاه صرفا یک تبلیغ نمایش داده می‌شود. ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

تبلیغات بنری در سایدبار سمت چپ سایت
این بنرها در بخش‌های وبلاگ، جابز، تالار گفتگو، پادکست، ترفند و دوره‌های آموزش آنلاین در سایدبار سمت چپ با شرایط زیر در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت:

ردیف فرمت لینک مدت زمان انتشار ملاحظات هزینه
۱ فرمت JPG با ابعاد ۸۰×۳۶۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ دهنده nofollow خواهد بود. یک ماه بالاترین جایگاه ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲ فرمت JPG با ابعاد ۸۰×۳۶۰ پیکسل لینک به سایت تبلیغ دهنده nofollow خواهد بود. یک ماه جایگاه دوم ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 

سوالات متداول
چرا فرمت بنرهای تبلیغاتی در سکان آکادمی صرفاً JPG است؟
در سکان آکادمی یو ایکس یا به عبارتی «تجربهٔ کاربری» بالاترین اولویت را دارا است لذا تحت هیچ عنوان با انتشار بنرهای گیف/فلش قصد نداریم به قیمت کسب درآمد، یک تجربهٔ کاربری نامطلوب برای کاربران فرهیختهٔ سکان آکادمی رقم بزنیم.

چرا هزینهٔ تبلیغات در سکان آکادمی به نسبت سایر سایت‌های مشابه بالاتر است؟
در پاسخ به این سؤال بایستی گفت برخلاف برخی وبسایت‌ها که بیزینس پلن آن‌ها بر پایهٔ جذب تبلیغات است فلذا مجبور هستند تحت هر شرایطی تبلیغات بگیرند، کسب درآمد در سکان آکادمی صرفاً بر پایهٔ جذب تبلیغات نبوده و تبلیغات بخش کوچکی از هزینه‌های این استارتاپ را تأمین می‌کند و بر همین اساس این امکان را داریم تا تحت هر شرایطی، هر نوع تبلیغی با هر قیمتی را منتشر ننماییم و با توجه به این که محل درآمدزایی اصلی سکان آکادمی از محل جذب تبلیغات نیست، این امکان را داریم تا حجم تبلیغات سایت را به حداقل رسانده که این سیاست دو مزیت عمده دارد: اول این که مخاطبین سایت با حجم زیادی از تبلیغات آزاده دهنده و گاها غیر مرتبط اذیت نمی‌شوند و دوم هم این که تبلیغات شرکت‌ها، سازمان‌ها و استارتاپ‌‌‌ها در میان انبوهی از سایر تبلیغات گم نمی‌شود!

آیا تخفیف برای درج تبلیغات در نظر گرفته می‌شود؟
باتوجه به این که یکی از رسالت‌های اصلی سکان آکادمی ترویج اکوسیستم استارتاپی است، این امکان را داریم تا بر پایهٔ سیاستی کاملاً اقتضایی، حمایت خود را از استارتاپ‌ها اعلام نماییم که نوع حمایت پس از مذاکرات اولیه نهایی خواهد شد. به علاوه، این احتمال نیز وجود دارد تا در مناسبت‌های مختلف همچون اعیاد و غیره، تخفیفات ویژه‌یی در نظر گرفته شود که در این صورت، از طریق کانال‌های ارتباطی به اطلاع مخاطبین سایت خواهد رسید.

چرا لینک ها nofollow هستند؟
follow کردن بک لینک، بدان معنا است که سکان آکادمی مهر تأیید می‌زند روی سایت تبلیغ دهنده و این در حالی است که ما نمی‌توانیم ندیده و نشناخته سایتی را برای موتورهای جستجو و بالتبع کاربران تأیید کنیم!

چگونه می‌توان تبلیغات در سکان آکادمی سفارش داد؟
به منظور سفارش تبلیغات و انجام هماهنگی‌های اولیه، خواهشمند است با ایمیل sokanacademy@gmail.com مکاتبه نمایید.

 

توجه: لازم به ذکر است که تبلیغ دهندگان می‌بایست تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی‌های خود را با توجه به قوانین عرف وب فارسی و قوانین حکومتی ایران تهیه کرده و سکان آکادمی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج را پذیرا نخواهد بود.